ÖVRIGT / Musikinstrument / Fiol med stråke 12144632
nr 1214 4632
Fiol med stråke
modell äldre. Höjd: ca 62cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 29 oktober 2018
kl 19:58:55
500 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)